Aktualności

BEZPŁATNE BADANIE PŁUC 16 czerwiec 2016

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza na bazpłatne badanie płuc.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i terminu badań, uzyskacie Państwo pod nr tel:

Ewa Gałczyńska - 62 761 25 33, 608 059 208

 

Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków 29 kwiecie 2016

PRACOWNIA BADANIA SNU W WOLICY NA LIŚCIE Z OŚRODKAMI AKADEMICKIMI 27 stycze 2016

Miło nam poinformować, że nasza Pracownia Badania Snu, prowadzona przez p.dr Ewę Zalc-Budziszewską, została umieszczona na liście "OŚRODKI LECZENIA ZABURZEŃ SNU W POLSCE".

ZDOBYLIŚMY II. MIEJSCE W PLEBISCYCIE DZIĘKUJEMY 25 stycze 2016

Końcówka ubiegłego roku wypełniona była emocjami związanymi z rywalizacją o miano "Najbardziej przyjaznego Szpitala/ Kliniki w Wielkopolsce", w Plebiscycie ESKULAP 2015.

W 2015 R., MIELIŚMY SWÓJ UDZIAŁ W PROFILAKTYCE ZDROWOTNEJ KALISZAN 20 stycze 2016

Nowy Rok w Szpitalu w Wolicy, to nie tylko kontynuacja codziennej opieki nad pulmonologicznymi pacjentami, ale również nowe zadania związane z profilaktyką zdrowotną skierowaną, miedzy innymi,  do mieszkańców Kalisza. 

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE DLA WIELKOPOLSKICH LEKARZY 20 listopad 2015

Szpital w Wolicy miał przyjemność gościć krajowego i wojewódzkiego konsultantów w dziedzinie chorób płuc, którzy szkolili specjalistów z Wielkopolski.

KOMISJA RODZINY..., Z WIZYTĄ W WOLICY 23 padziernik 2015

Dzisiaj, w naszym Szpitalu, miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Obradowała u nas Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miejskiej Kalisza ...

SPIROMETRIA W ARENIE 18 padziernik 2015

W najbliższą sobotę, 24 października br. w kaliskiej ARENIE, przy ul. H. Sawickiej 22-24, w godz. 14-19, nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji ...

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.